2024-06-21

viskas apie superautomobilius

Ensign Six, 6.7 l (410 CU) aukštos kokybės automobilio panašus į Bentley Speed Six, reklama pasirodė “The Times” 11 Lap 1920 fraze “Jei domina superautomobilio, jūs negalite sau leisti ignoruoti Ensign 6 reikalavimus. Oksfordo anglų kalbos žodynas taip pat cituoja žodžio naudojimą skelbimą neįvardytų automobilio variklis Lap 3, 1920 m,” Aukščiausiosios plėtra britų super automobilį. ir apibrėžia frazę kaip rodo automobilį pranašesnis visos kitos”.Skelbiama tyrimų instituto Amerikos 1944 knyga, kad žiūrėta ekonominius ir pramonės pokyčius atsirasti po Antrojo pasaulinio karonaudojamas terminas “superautomobilio” (autoriaus dėmesys) apibūdinti ateities automobilius, kuriuose pažangą dizaino ir technologijų tokio kaip plokšti floorpans ir automatinės transmisijos.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, terminas “superautomobilio” senesnis raumenų automobilį klasifikaciją apibūdinti dragstrip veisiamiprieinamą vidutinio dydžio automobiliams 1960 ir 1970-ųjų pradžioje, kurios buvo įrengtos su dideliais, galingas V8 variklius ir galinis ratas  diską. stiprių variklio lengvas automobilio derinys prasidėjo 1957 Rambler Rebel, kuris buvo aprašytas kaip “tikra superautomobilio“.  1966 šešiasdešimtųjų superautomobilis tapo oficialus pramonės tendencijakaip keturių naminių automobilių gamintojų reikalingų pasipelnyti iš superautomobilio rinkoje” su akį traukiantis, širdies sustojimo automobiliams.  Tarp daugybės pavyzdžių superautomobilio aprašymas naudoti įtraukti Geg 1965 klausimą amerikiečių žurnalo Car gyvenimas kelių bandymo Pontiac GTO, taip pat kaip Hurst kelia” American Motors “į Supercar klubas su 390 Rogue”  (SC / Rambler) kovoti su Supercar gatvės lenktynininkų gaujarinkos segmentą .  “AB” į modelio pavadinimas stovėjo superautomobilio”.  superautomobilis rinkos segmentas įtraukti reguliariai gamybos modeliai  skirtingų raumenų rinkos segmentuose (pavyzdžiui, ekonomikos superautomobilio” ), taip pat Limited Edition, dokumentais bendrovės atstovų, konvertuoti transporto priemonių .

Žodis superautomobilis vėliau tapo reikšti GT” ar Grand Touring tipo automobilį. , kurią 1970-aisiais ir 1980-aisiais frazė buvo reguliariai naudoti, jei nėra tiksliai apibrėžta.

Per 20-ajame amžiuje, terminas superautomobilis buvo naudojamas apibūdinti labai brangus, greitas arba stiprus automobilį su centralizuotai įsikūręs variklio”  ir nurodė bendresnes sąvokas: ji turi būti labai greitai, su sporto tvarkymo iki rungtynės “,” turėtų būti elegantiškas ir akį traukiantis ir jo kaina turi būti” vienas rarefied atmosferą savo .

Superautomobilio sąvoka taip pat buvo taikomas technologiškai pažangių transporto priemonių naudojant naujas kuro šaltinius, jėgainės, aerodinamika ir lengvas medžiagas sukurti 80 mpg-us (2.9 L / 100 km, 96 Mpg-IMP). Šeimos dydžio sedanas  Supercar” buvo neoficiali aprašymas Jungtinių Valstijų komercijos departamento MTTP programos, partnerystės naujos kartos transporto priemonių (PNGV).  programa buvo sukurta siekiant remti vidaus JAV automobilių (GM, Ford ir Chrysler) plėtoti prototipai saugią, švarią, prieinamą automobilio Ford Taurus dydžio, tačiau teikiant tris kartus degalų naudojimo efektyvumą.